Bets10'un Yeni Sitesi Milyar'da 8.000 TL Hoşgeldin Bonusu Sizi Bekliyor! Hemen Üye Ol!

Hullbet120 Yeni Hullbet Giriş Adresi Yayında

Hullbet giriş adresiTürkiye piyasasına 2022 yılında giriş yapan Hullbet’in giriş adresi Hullbet120 oldu. Hullbet120 yeni Hullbet giriş adresine bağlanarak sitedeki tüm oyunları oynayabilirsiniz.

Hullbet Giriş Adresi Neden Engellendi?

Türkiye’deki başarılı sitelerden Hullbet, her hafta erişim engellemelerine maruz kalıyor. Bu erişim engellemelerinin altında yatan sebep ise Türkiye’deki yasalar. Her hafta erişim engellemelerine maruz kalan site, yasalarca illegal ilan edilmiş durumda. Bu yüzden de sık sık erişim engellemeleriyle karşı karşıya kalınıyor. Birkaç saat öncesine kadar Hullbet119 giriş adresini kullanan sitenin bu adresi BTK tarafından erişime kapatılınca site de Hullbet120 giriş adresini açtı. Açılan giriş adresine bağlanarak sitede oyun oynamaya devam edebilirsiniz.

  • Hullbet120 Giriş Adresi Açılma Zamanı: 05:41 25/01/2024
  • Hullbet119 Giriş Adresi Açılma Zamanı: 21:07 21/01/2024

Hullbet120 Yeni Giriş Adresi Erişim Yolları:

  1. Erişim engellemelerinin ardından yeni bir adres açan Hullbet bahis sitesinin site isminin sonuna sayılar getirerek bu adresleri açtığı görülüyor. Açılan giriş adreslerine direkt erişim sağlamak için bu sayıları takip edebilirsiniz. Sondaki sayıları bir arttırarak yeni adres açan site, böylece bir sonraki erişim engellemesinde kullanacağı giriş adresini tahmin edilmesini sağlıyor.
  2. Erişim engellemelerinin ardından yeni bir adres açan Hullbet’in sosyal medyayı aktif kullandığı görülüyor. Bu hesapları takip etmeniz durumunda yeni giriş adresini öğrenebiliyor ve sorun yaşamadan bu adreslere bağlanabiliyorsunuz.
  3. Her hafta erişim engellemelerine maruz kalan Hullbet’in güncel giriş adresine sorunsuz ulaşmak için VPN kullanabilirsiniz. Böylece erişime kapatılan giriş adresine bağlansanız bile yeni adreste soluğu alacaksınız. Bu da erişim engellemelerinden kaynaklı sorun yaşamamanız anlamına gelecek.

Hullbet Giriş Adresi Açma Lisansı

Hullbet, BetConstruct altyapısını kullanan sitelerden biri. Kazancın güvenilir adresi mottosuyla yola çıkan Hullbet’in Curacao’dan alınan bir oyun oynatma lisansı da bulunuyor. Bu lisans, sitenin güvenilir olduğunu ve sorunsuz oyun oynayabileceğinizi kanıtlıyor. Red Lane B.V üzerinden alınan Curacao lisansını Hullbet’in yeni giriş adresi Hullbet120 adresinden kontrol edebilirsiniz. Başarılı site hakkında olumsuz yorumların olmaması da sitenin işini iyi yaptığını gözler önüne seriyor.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir